download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.uk







A+ A A-

Brązowy Kask: Wawrzyniak rezerwowym w finale

W środowe popołudnie na torze w Pile zawodnicy do lat 19 rywalizowali w pierwszym półfinale Brązowego Kasku. W zawodach udział wziął jeden reprezentant MRGARDEN GKM Grudziądz - Dawid Wawrzyniak, który jednak nie zdołał awansować do czołowej "8", która gwarantowała udział w finale.

Wawrzyniak po świetnym początku spisywał się nieco słabiej - łącznie uzyskując 7 "oczek". Dało mu to prawo udziału w wyścigu dodatkowe o ostatnie miejsce premiowane awansem. Niestety, lepszy okazał się Marcin Turowski ze Zdunek Wybrzeża Gdańsk i nasz zawodnik w turnieju finałowym będzie tylko rezerwowym.

Całą imprezę zdominowali jeźdźcy Fogo Unii Leszno - pierwszy był Dominik Kubera, a trzeci Bartosz Smektała, których przedzielił częstochowianin Michał Gruchalski. Największą niespodzianką jest brak awansu Igora Kopeć-Sobczyńskiego.

Wyniki:

1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 14 (2,3,3,3,3)
2. Michał Gruchalski (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) - 12 (3,3,3,3,w)
3. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 12 (1,3,2,3,3)
4. Hubert Czerniawski (Cash Broker Stal Gorzów) - 12 (3,2,3,2,2)
5. Marcin Kościelski (Get Well Toruń) - 10 (1,2,2,3,2)
6. Damian Stalkowski (GTM Start Gniezno) - 8 (3,2,1,2,0)
7. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów) - 8 (2,t,2,1,3)
8. Marcin Turowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) - 7+3 (0,1,3,2,1)
---------------------------------------
9. Dawid Wawrzyniak (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 7+2 (3,1,0,2,1) - rezerwowy w finale
---------------------------------------
10. Mateusz Burzyński (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 7+1 (1,1,1,1,3)
11. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) - 5 (0,3,t,0,2)
12. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) - 4 (0,2,2,0,w)
13. Marek Lutowicz (Kolejarz Rawicz) - 4 (d,0,1,1,2)
14. Paweł Staniszewski (Euro Finnance Polonia Piła) - 4 (2,1,d,1,w)
15. Kevin Fajfer (GTM Start Gniezno) - 3 (2,0,0,u,1)
16. Mateusz Błażykowski (Orzeł Łódź) - 2 (1,0,1,0,0)
17. Mateusz Jagła (Polonia Bydgoszcz) - 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. Wawrzyniak, Staniszewski, Burzyński, Liszka
2. Czerniawski, Szczotka, Kościelski, Kopeć-Sobczyński
3. Gruchalski, Kubera, Smektała, Turowski
4. Stalkowski, Fajfer, Błażykowski, Lutowicz (d)
5. Kubera, Kopeć-Sobczyński, Staniszewski, Błażykowski
6. Gruchalski, Czerniawski, Wawrzyniak, Fajfer
7. Smektała, Kościelski, Burzyński, Lutowicz
8. Liszka, Stalkowski, Turowski, Jagła
9. Czerniawski, Smektała, Stalkowski, Staniszewski (d)
10. Turowski, Kopeć-Sobczyński, Lutowicz, Wawrzyniak
11. Kubera, Szczotka, Burzyński, Fajfer
12. Gruchalski, Kościelski, Błażykowski, Jagła
13. Kościelski, Turowski, Staniszewski, Fajfer (u)
14. Smektała, Wawrzyniak, Szczotka, Błażykowski
15. Gruchalski, Stalkowski, Burzyński, Kopeć-Sobczyński
16. Kubera, Czerniawski, Lutowicz, Liszka
17. Szczotka, Lutowicz, Staniszewski (w/u), Gruchalski (w/u)
18. Kubera, Kościelski, Wawrzyniak, Stalkowski
19. Burzyński, Czerniawski, Turowski, Błażykowski
20. Smektała, Liszka, Fajfer, Kopeć-Sobczyński (w/u)

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:
21. Turowski, Wawrzyniak, Burzyński

wyniki za: sportowefakty.wp.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE