download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.uk







A+ A A-

Srebrny Kask: Wawrzyniak najlepszy z żółto-niebieskich

Zakończyły się eliminacje Srebrnego Kasku na torach w Ostrowie i Krakowie. Niestety, spośród czwórki reprezentantów MRGARDEN GKM żaden nie uzyskał przepustki do finału.

Najbliżej tego osiągnięcia był Dawid Wawrzyniak. Na ostrowskim torze wywalczył on 9 punktów, co dało mu siódmą pozycję, ale nie dało mu awansu. Na dziesiątym miejscu sklasyfikowany został Kamil Wieczorek. Wychowanek ROW-u Rybnik mimo, że rozkręcał się z biegu na bieg to uzbierał jedynie 5 "oczek".

Środowy turniej był także powrotem na tor Mateusza Rujnera po fatalnym upadku 2 kwietnia podczas treningu punktowanego z Get Well Toruń. Nasz zawodnik dał radę odjechać tylko jeden wyścig na trudnym po opadach torze, w którym na metę przyjechał jako drugi i wycofał się z imprezy. Ostatecznie był czternasty.

Awans do finału wywalczyli: Bartosz Smektała, Dominik Kubera (obaj Fogo Unia Leszno), Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra), Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń), Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) i Arkadiusz Potoniec (Orzeł Łódź).

Wyniki:

1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) - 14 (2,3,3,3,3)
2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) - 13 (3,3,3,2,2)
3. Sebastian Niedźwiedź (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra) - 12 (1,3,3,3,2)
4. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) - 12 (3,2,2,2,3)
5. Arkadiusz Potoniec (Orzeł Łódź) - 11 (w,3,3,3,2)
6. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) - 11 (3,d,2,3,3)
----------------------------
7. Dawid Wawrzyniak (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9 (3,1,0,2,3)
8. Marcin Kościelski (Get Well Toruń) - 8 (1,2,2,2,1)
9. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów) - 7 (2,2,1,1,1)
10. Kamil Wieczorek (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 5 (0,1,1,1,2)
11. Kamil Nowacki (Cash Broker Stal Gorzów) - 5 (1,2,0,1,1)
12. Patryk Fajfer (GTM Start Gniezno) - 5 (2,1,2,0,w)
13. Marek Lutowicz (Kolejarz Rawicz) - 3 (1,0,1,t,1)
14. Mateusz Rujner (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 2 (2,ns,ns,ns,ns)
15. Jędrzej Zając (TŻ Ostrovia Ostrów) - 0 (w,ns,ns,ns,ns)

Bieg po biegu:
1. Dróżdż, Szczotka, Nowacki, Zając (w/u)
2. Kubera, Smektała, Niedźwiedź, Potoniec (w/2min)
3. Kaczmarek, Fajfer, Kościelski
4. Wawrzyniak, Rujner, Lutowicz, Wieczorek
5. Kubera, Nowacki
6. Niedźwiedź, Szczotka, Fajfer, Lutowicz
7. Smektała, Kaczmarek, Wawrzyniak, Dróżdż (d)
8. Potoniec, Kościelski, Wieczorek
9. Niedźwiedź, Kaczmarek, Wieczorek, Nowacki
10. Kubera, Kościelski, Szczotka, Wawrzyniak
11. Potoniec, Dróżdż, Lutowicz
12. Smektała, Fajfer
13. Smektała, Kościelski, Nowacki, Lutowicz (t)
14. Potoniec, Kaczmarek, Szczotka
15. Dróżdż, Kubera, Wieczorek, Fajfer
16. Niedźwiedź, Wawrzyniak
17. Wawrzyniak, Potoniec, Nowacki, Fajfer (w/u)
18. Smektała, Wieczorek, Szczotka
19. Dróżdż, Niedźwiedź, Kościelski
20. Kaczmarek, Kubera, Lutowicz

Czwarty z naszych zawodników - Mike Trzensiok pojechał do Krakowa. Też jednak nie spisał się najlepiej. Po obiecującym początku i biegowym zwycięstwie w drugiej części zawodów było dużo gorzej. Łącznie wywalczył 5 punktów, co dało mu jedenastą pozycję.

Przepustkę do turnieju finałowego na krakowskim torze uzyskali: Maksym Drabik, Oskar Bober (obaj Betard Sparta Wrocław), Wiktor Lampart (Stal Rzeszów), Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) oraz Robert Chmiel (ROW Rybnik).

Wyniki:

1. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) - 15 (3,3,3,3,3)
2. Oskar Polis (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) - 13 (2,3,3,2,3)
3. Wiktor Lampart (Stal Rzeszów) - 11 (3,w,3,3,2)
4. Oskar Bober (Betard Sparta Wrocław) - 11 (1,3,2,2,3)
5. Robert Chmiel (ROW Rybnik) - 11 (2,2,3,3,1)
----------------------------
6. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 9 (2,1,1,2,3) - rezerwowy w finale
7. Michał Gruchalski (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) - 8 (0,1,2,3,2)
8. Michał Nowiński (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 8 (3,1,1,1,2)
9. Michał Piosicki (Orzeł Łódź) - 8 (1,3,1,1,2)
10. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) - 6 (0,2,2,2,0)
11. Mike Trzensiok (MRGARDEN GKM Grudziądz)- 5 (3,1,0,1,0)
12. Eryk Borczuch (Arge Speedway Wanda Kraków) - 5 (1,2,1,0,1)
13. Lars Skupień (ROW Rybnik) - 5 (t,2,2,w,1)
14. Emil Peroń (SpeedCar Motor Lublin) - 4 (2,0,0,1,1)
15. Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów) - 1 (1,0,0,0,0)
16. Mateusz Rząsa (Stal Rzeszów) - 0 (0,0,0,0,0)
17. Bartosz Świącik (Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa) - 0 (0)

Bieg po biegu:
1. Drabik, Polis, Bober, Gruchalski
2. Trzensiok, Chmiel, Borczuch, Świącik (Skupień - t)
3. Lampart, Peroń, Wojdyło, Rząsa
4. Nowiński, Rolnicki, Piosicki, Konieczny
5. Bober, Konieczny, Trzensiok, Rząsa
6. Piosicki, Chmiel, Gruchalski, Wojdyło
7. Drabik, Borczuch, Nowiński, Peroń
8. Polis, Skupień, Rolnicki, Lampart (w/u)
9. Chmiel, Bober, Rolnicki, Peroń
10. Lampart, Gruchalski, Nowiński, Trzensiok
11. Drabik, Skupień, Piosicki, Rząsa
12. Polis, Konieczny, Borczuch, Wojdyło
13. Lampart, Bober, Piosicki, Borczuch
14. Gruchalski, Konieczny, Peroń, Skupień (w/st)
15. Drabik, Rolnicki, Trzensiok, Wojdyło
16. Chmiel, Polis, Nowiński, Rząsa
17. Bober, Nowiński, Skupień, Wojdyło
18. Rolnicki, Gruchalski, Borczuch, Rząsa
19. Drabik, Lampart, Chmiel, Konieczny
20. Polis, Piosicki, Peroń, Trzensiok

wyniki za: www.sportowefakty.wp.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE