download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Wieczorek: Tomasz Gollob, Krzysztof Buczkowski i trener bardzo mi pomagają

Nowy nabytek MRGARDEN GKM Grudziądz - Kamil Wieczorek w przedsezonowych test-meczach prezentuje coraz lepszą jazdę. Jak sam twierdzi - cały czas uczy się grudziądzkiego toru. Sam zawodnik opowiedział o swoich przygotowaniach.

Pierwszy mecz żółto-niebieskich w PGE Ekstralidze już za 10 dni. Dla wychowanka rybnickiego ROW-u pierwsze treningi punktowane były nieudane, jednak na ostatnim - z Betard Spartą Wrocław pokazał niezłą dyspozycję. W pięciu startach wywalczył 7 punktów i dwa bonusy, dwukrotnie do mety dowożąc podwójne zwycięstwo z Krzysztofem Buczkowskim. - Inauguracja ligowa zbliża się nieuchronnie, wielkimi krokami. Za mną i moim teamem bardzo pracowity okres czasu. Testowaliśmy różne ustawienia, staraliśmy się jak najwięcej jeździć. Na początku to faktycznie, nie napawało optymizmem, ale jestem typem zawodnika, który musi się wjechać w sezon. Uczę się także grudziądzkiego toru, który jest bardzo specyficzny. Wszystko wychodzi jednak na prostą, co widać było w ostatnim sparingu ze Spartą - mówi Kamil Wieczorek.

- W tym, że to wszystko się spasowało tak szybko to sprawa mojego teamu, ale także i Pana Tomasza Golloba, Krzysztofa Buczkowskiego czy trenera Roberta Kempińskiego, którzy bardzo wiele mi pomagają. Mogę liczyć na każdą ich pomoc, wskazówkę, radę. Oby tak dalej, a cały sezon będzie dobry i udany! - dodaje Kamil.

Przed naszym juniorem jeszcze dwa ważne sprawdziany. W niedzielę - sparing w Toruniu, z kolei w środę - eliminacje Srebrnego Kasku na torze w Ostrowie Wielkopolskim.

Źródło: Kamil Wieczorek Official FanPage

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE