download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Prezentacja MRGARDEN GKM już w niedzielę!

Trzy dni dzielą nas od oficjalnej prezentacji drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz 2017! Show, w którym wystąpi m.in. Formacja Chatelet okraszone będzie ekscytującym komentarzem naszego kolejnego Gościa Specjalnego, prowadzącego imprezę - Tomasza Dryły.

Nie trzeba go specjalnie przedstawiać. Na co dzień słyszymy go w transmisjach realizowanych przez platformę nc+, czy to z rund Grand Prix, czy też meczów PGE Ekstraligi. W ocenie wielu jest to aktualnie najlepszy komentator żużlowy w Polsce, który wyjątkowo potrafi oddać telewidzowi atmosferę i emocje panujące na stadionie. Swoim komentarzem dodatkowo tworzy niesamowity klimat, jako człowiek, który ma sport motorowy we krwi.

Na co dzień jest twórcą i prowadzącym magazyn "Motogamia", emitowanym na antenie nSport+. Jak sam określa ten program to najszybsze, najbardziej dynamiczne pół godziny w historii polskich programów motoryzacyjnych. - Ten program ma jeździć. Dosłownie! To nie może być audycja z wywiadami na tle motocykla. Będzie po bandzie. Chcę, żeby widzowie mieli wrażenie, że pędzące maszyny zaraz roztrzaskają im ekran telewizora, a śmierdząca benzyna zaleje podłogę w salonie. I żeby po napisach końcowych marzyli tylko o... zejściu do garażu i odpaleniu swojego sprzętu - mówi na oficjalnej stronie nSport+ Tomasz Dryła.

Zaraża pasją, łączy znajomość tematu sportów motorowych ze swoją miłością do dwóch kółek. Sam bierze udział w rajdach terenowych. W jednym z nich - rajdzie Baja 2016 zajął trzecie miejsce. Do tego dochodzi niesamowita wiedza o speedway'u. W niedzielę pojawi się na naszej prezentacji i stworzy nam niesamowity klimat! Nie możecie tego przegapić!

Bilety na niedzielne wydarzenie w Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko jeszcze dostępne! Początek imprezy zaplanowano na godzinę 18:00. Wejściówki w cenie 10 złotych można nabywać trzema sposobami:
- przez Internet na stronie TuBilety.pl
- w sekretariacie klubu GKM S.A. (w piątek w godzinach 8:00-15:00)
- w centrum sprzedaży biletów MZK w C.H. Alfa

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Powrót na górę

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE