download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.ukA+ A A-

Mike Trzensiok

Data Urodzenia:
8 listopad 1996r.

Inne Kluby:
-

Strona Internetowa:
-

O Zawodniku:
Mike zdał licencję "Ż" 1 maja 2012 roku na torze we Wrocławiu - w barwach miejscowej Sparty. W rozgrywkach ligowych zadebiutował w sezonie 2013, kiedy to korzystając z instytucji "gościa" zasilił drugoligową ekipę ROW-u Rybnik. Zbierał tam jakże potrzebne doświadczenie, a występując w trzech meczach i łącznie dziesięciu wyścigach "wykręcił" niezłą jak na debiutanta średnią biegową 1,300. Nie przebił się jednak do podstawowego składu Sparty, gdyż przyszło mu walczyć tam z bardziej doświadczonymi Patrykiem Malitowskim oraz Patrykiem Dolnym.

Podobnie było w 2014 roku. Wtedy to jednak urodzony w Zabrzu zawodnik rozpoczął starty za granicą. Pojawiał się w turniejach indywidualnych w Czechach, zadebiutował także w lidze holenderskiej, gdzie był czołowym jeźdźcem belgijskiej drużyny z Heusden-Zolder. W jednym występie raz wywalczył aż 21 punktów. Mike więcej pojeździł także w polskiej lidze. Zadebiutował w barwach Betardu Sparty na torze w Częstochowie przeciwko Włókniarzowi, ale nie zdobył punktów. Reprezentował też barwy GKM-u jako gość, a na fazę play-off został definitywnie wypożyczony do Grudziądza. Pojechał w pięciu meczach, w których pojawiał się na torze siedemnastokrotnie, uzyskując średnią 0,824 pkt/bieg. Najbardziej w pamięci kibiców utkwił wyścig w Łodzi - w półfinale Nice PLŻ - kiedy to w imponującym stylu wygrał bieg i przywiózł za plecami aktualnego Drużynowego Mistrza Świata - Madsa Korneliussena. Bardzo dobrze radził sobie także w zawodach juniorskich. Kontynuował też jazdy na torach w Belgii i Holandii.

Przed sezonem 2015 Trzensiok na stałe trafił do drużyny Roberta Kempińskiego. Od początku rozgrywek wobec niedyspozycji Huberta Łęgowika stał się podstawowym juniorem GKM-u. Na ekstraligowym froncie nie wiodło mu się najlepiej, gdyż w sześciu spotkaniach zdobył zaledwie trzy "oczka" i bonus. Skorzystał on też z możliwości startów w Starcie Gniezno jako gość. W Nice PLŻ wystąpił w trzech meczach i uzyskał średnią 0,429 pkt/bieg. Na fazę play-off trafił jednak do drugoligowej Polonii Piła. Tam odnalazł się najlepiej, będąc czołowym juniorem całej ligi. W trzech pojedynkach ekipy z Wielkopolski w PLŻ2 w piętnastu startach uzbierał 28 punktów, co dało mu średnią biegopunktową 1,867. Gorzej wiodło mu się w dwumeczu barażowym przeciwko drużynie z Gniezna. Zdążył jednak w tym sezonie wygrać jeszcze rundę Nice Cup w Toruniu.

Wszystko wskazuje na to, że sezon 2016 może być dla Mike'a przełomowym. Ponownie reprezentować będzie barwy GKM-u w Ekstralidze i ma szansę stać się podstawowym młodzieżowcem wśród żółto-niebieskich.
 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE