download theme

Bonus for new user http://bet365.artbetting.gr 100% bonus by bet365.

bet365.artbetting.co.uk







A+ A A-

Terminarz PGE Ekstraligi 2017

1. kolejka: 16-17 kwietnia
16 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - ROW Rybnik* (48:42)
16 kwietnia: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław* (44:46)
17 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz
17 kwietnia: Get Well Toruń - Stal Gorzów (44:46)

* data rezerwowa - 17 kwietnia

2. kolejka: 22-23 kwietnia
22 kwietnia: ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław* (45:45)
22 kwietnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń* (54:36)
23 kwietnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (38:52)
23 kwietnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Stal Gorzów (49:41)

* data rezerwowa - 23 kwietnia

3. kolejka: 30 kwietnia
30 kwietnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (55:35)
30 kwietnia: Fogo Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (64:26)
30 kwietnia: Stal Gorzów - ROW Rybnik (51:39)
30 kwietnia: Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń (51:39)

* data rezerwowa - 3 maja

4. kolejka: 5, 7 maja
5 maja: ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz* (57:33)
7 maja: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (53:37)
7 maja: Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów (44:45)
7 maja: Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno (44:46)

* data rezerwowa - 7 maja

5. kolejka: 21 maja
21 maja: MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (40:50)
21 maja: ROW Rybnik - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (41:49)
21 maja: Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (51:39)
21 maja: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń (52:38)

6. kolejka: 28 maja
28 maja: Get Well Toruń - ROW Rybnik (53:37)
28 maja: Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (52:38)
28 maja: Stal Gorzów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (45:45)
28 maja: Betard Sparta Wrocław - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (50:40)

7. kolejka: 2, 4 czerwca
2 czerwca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław* (48:42)
4 czerwca: MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń (33:45)
4 czerwca: ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno (44:46)
4 czerwca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów (46:44)

* data rezerwowa - 4 czerwca

8. kolejka: 11 czerwca
11 czerwca: MRGARDEN GKM Grudziądz - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (43:47)
11 czerwca: ROW Rybnik - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (49:41)
11 czerwca: Stal Gorzów - Get Well Toruń (55:35)
11 czerwca: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (51:39)

* data rezerwowa - 15 czerwca

9. kolejka: 16, 18 czerwca; 9 lipca
16 czerwca: Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (54:35)
18 czerwca: Get Well Toruń - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (44:46)
18 czerwca: Fogo Unia Leszno - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa (57:33)
9 lipca: Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik (56:34)

10. kolejka: 25 czerwca
25 czerwca: ROW Rybnik - Stal Gorzów (50:40)
25 czerwca: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (42:48)
25 czerwca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (45:45)
25 czerwca: Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław (41:49)

data rezerwowa - 9 lipca

11. kolejka: 28, 30 lipca
28 lipca: MRGARDEN GKM Grudziądz - ROW Rybnik (55:35)
30 lipca: Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń (53:37)
30 lipca: Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (41:49)
30 lipca: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (50:40)

* data rezerwowa - 30 lipca

12. kolejka: 4, 6 sierpnia
4 sierpnia: Get Well Toruń - Eko-Dir Włókniarz Częstochowa* (41:49)
6 sierpnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik (56:34)
6 sierpnia: Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (52:38)
6 sierpnia: Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów (41:49)

* data rezerwa - 6 sierpnia

13. kolejka: 13 sierpnia
13 sierpnia: MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (48:40)
13 sierpnia: ROW Rybnik - Get Well Toruń (49:41)
13 sierpnia: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów (45:45)
13 sierpnia: Eko-Dir Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (47:43)

14. kolejka: 20 sierpnia
20 sierpnia: Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz (49:41)
20 sierpnia: Fogo Unia Leszno - ROW Rybnik (51:39)
20 sierpnia: Stal Gorzów - Eko-Dir Włókniarz Czestochowa (57:33)
20 sierpnia: Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (39:51)

data rezerwowa - 27 sierpnia

Runda finałowa:

1 runda finałowa: 3 września

data rezerwowa: 7 września

2 runda finałowa: 10 września

data rezerwowa: 14 września

3 runda finałowa: 17 września

data rezerwowa: 21 września

4 runda finałowa: 24 września

1 baraż: 1 października

2 baraż: 8 października

data rezerwowa: 15 października

 

ZALOGUJ lub ZAREJESTRUJ

LOGOWANIE