Pawlicki ścigał się w Niemczech - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Pawlicki ścigał się w Niemczech

Piątkowy wieczór Przemysław Pawlicki spędził na torze w niemieckim Cloppenburgu. Krajowy senior MRGARDEN GKM wziął udział w towarzyskim turnieju Night of the Fights. „Shamek” z dorobkiem 12 punktów awansował do półfinału, jednak w wyścigu półfinałowym był trzeci i ostatecznie został sklasyfikowany na szóstym miejscu.

Najlepszy okazał się David Bellego. Obok Francuza na podium stanęli też Adrian Gała oraz Rene Deddens.

Wyniki:

1. David Bellego (Francja) – 15+3 (3,2,3,2,2,3)
2. Adrian Gała (Polska) – 13+3 (2,1,3,2,3,2)
3. Rene Deddens (Niemcy) – 11+2 (3,3,3,1,w,1)
4. Martin Smolinski (Niemcy) – 9+2 (1,3,1,3,1,0)
5. Jason Doyle (Australia) – 14+1 (3,3,2,3,3)
6. Przemysław Pawlicki (Polska) – 12+1 (2,2,2,3,3)
7. Wiktor Kułakow (Rosja) – 9+0 (2,3,2,2,0)
8. Kai Huckenbeck (Niemcy) – 8+0 (0,2,1,3,2)
9. Timo Lahti (Finlandia) – 8 (1,1,2,1,3)
10. Dimitri Berge (Francja) – 7 (3,2,0,1,1)
11. Paco Castagna (Włochy) – 6 (0,0,3,2,1)
12. Mikkel Bech (Dania) – 4 (2,0,w,w,2)
13. Luke Becker (USA) – 4 (1,0,1,0,2)
14. Max Dilger (Niemcy) – 2 (1,1,0,0,0)
15. Lukas Fienhage (Niemcy) – 2 (0,1,1,w,0)
16. Mads Hansen (Dania) – 2 (w,0,0,1,1)
17. Theo Pijper (Holandia) – NS

Bieg po biegu:
1. Doyle, Gała, Lahti, Huckenbeck
2. Deddens, Kułakow, Becker, Castagna
3. Berge, Bech, Dilger, Fienhage
4. Bellego, Pawlicki, Smolinski, Hansen (w)
5. Deddens, Bellego, Lahti, Bech
6. Doyle, Pawlicki, Dilger, Castagna
7. Kułakow, Berge, Gała, Hansen
8. Smolinski, Huckenbeck, Fienhage, Becker
9. Castagna, Lahti, Smolinski, Berge
10. Deddens, Doyle, Fienhage, Hansen
11. Gała, Pawlicki, Becker, Bech (w)
12. Bellego, Kułakow, Huckenbeck, Dilger
13. Pawlicki, Kułakow, Lahti, Fienhage (w)
14. Doyle, Bellego, Berge, Becker
15. Smolinski, Gała, Deddens, Dilger
16. Huckenbeck, Castagna, Hansen, Bech (w)
17. Lahti, Becker, Hansen, Dilger
18. Doyle, Bech, Smolinski, Kułakow
19. Gała, Bellego, Castagna, Fienhage
20. Pawlicki, Huckenbeck, Berge, Deddens (w)

Półfinały:
21. Gała, Smolinski, Doyle, Kułakow
22. Bellego, Deddens, Pawlicki, Huckenbeck

Finał:
23. Bellego, Gała, Deddens, Smolinski

wyniki za: sportowefakty.wp.pl