DMPJ: Żółto-niebiescy najlepsi w Ostrowie! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

DMPJ: Żółto-niebiescy najlepsi w Ostrowie!

Młodzieżowcy MRGARDEN GKM najlepsi w XII rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która odbyła się w Ostrowie Wielkopolskim! Nasza drużyna wywalczyła 27 punktów i okazała się bezkonkurencyjna, znacznie przybliżając się do awansu do turnieju finałowego.

W środę wśród żółto-niebieskich najskuteczniejszy był Patryk Rolnicki, który na swoim koncie zapisał komplet 10 punktów i dwóch bonusów. 10+1 dorzucił Marcin Turowski, a nieźle spisali się także nasi najmłodsi – Damian Lotarski (3+1) i Kacper Łobodziński (4+1).

Wyniki:

I. MRGARDEN GKM Grudziądz – 27 pkt.
19. Damian Lotarski – 3 (1,-,2,-)
20. Patryk Rolnicki – 10 (3,3,2,2)
21. Marcin Turowski – 10 (2,2,3,3)
28. Kacper Łobodziński – 4 (1,3)

II. Arged Malesa TŻ Ostrovia – 21 pkt.
10. Marcin Kościelski – 9 (3,3,3,-)
11. Kacper Grzelak – 1 (-,1,0,0)
12. Sebastian Szostak – 6 (1,3,-,2)
25. Kamil Nowacki – 5 (1,1,3)

III-V. Lokomotiv Daugavpils – 19 pkt.
1. Elvis Avgucevics – 6 (3,0,1,2)
2. Ernest Matjuszonok – 4 (2,1,0,1)
3. Daniił Kołodinski – 9 (2,2,2,3)

III-V. Bogdanka Motor Lublin – 19 pkt.
7. Wiktor Trofimow jr – 6 (-,3,t,3)
8. Wiktor Lampart – 9 (2,3,2,2)
9. Maciej Kuromonow – 4 (2,-,1,1)
24. Jakub Szpytma – 0 (w,0,0)

III-V. truly.work Stal Gorzów – 19 pkt.
16. Rafał Karczmarz – 12 (3,3,3,3)
17. Wiktor Jasiński – 4 (1,3,0,0)
18. Kamil Pytlewski – 3 (0,0,2,1)

VI. Fogo Unia Leszno – 14 pkt.
13. Szymon Szlauderbach – 8 (2,2,3,1)
14. Krzysztof Sadurski – 3 (0,0,2,1)
15. Hubert Ścibak – 3 (0,1,2,0)

VII. Get Well Apro Toruń – 7 pkt.
4. Jakub Janik – 5 (1,1,2,1)
5. Cyprian Bieliński – 1 (0,0,0,1)
6. Aleks Rydlewski – 1 (u,0,1,w)

Bieg po biegu:
1. (68,35) Avgucevics, Matjuszonok, Janik, Bieliński
2. (66,64) Kościelski, Lampart, Nowacki, Szpytma (w/2min)
3. (66,50) Karczmarz, Szlauderbach, Jasiński, Sadurski
4. (67,68) Rolnicki, Kołodinski, Lotarski, Avgucevics
5. (68,29) Trofimow jr, Kuromonow, Janik, Rydlewski (u3)
6. (67,96) Kościelski, Szlauderbach, Szostak, Ścibak
7. (69,63) Jasiński, Turowski, Łobodziński, Pytlewski
8. (67,99) Lampart, Kołodinski, Avgucevics, Szpytma
9. (68,08) Szostak, Janik, Grzelak, Rydlewski
10. (68,00) Rolnicki, Turowski, Ścibak, Sadurski
11. (66,86) Karczmarz, Kołodinski, Matjuszonok, Jasiński
12. (68,99) Szlauderbach, Sadurski, Janik, Bieliński
13. (66,25) Karczmarz, Lampart, Kuromonow, Pytlewski
14. (68,31) Turowski, Rolnicki, Nowacki, Grzelak
15. (69,27) Kołodinski, Ścibak, Sadurski, Matjuszonok
16. (68,13) Karczmarz, Pytlewski, Rydlewski, Bieliński
17. (67,82) Turowski, Lotarski, Kuromonow, Szpytma (Trofimow – t)
18. (68,98) Kościelski, Avgucevics, Matjuszonok, Grzelak
19. (68,52) Łobodziński, Rolnicki, Bieliński, Rydlewski (w/u)
20. (67,53) Trofimow jr, Lampart, Szlauderbach, Ścibak
21. (68,59) Nowacki, Szostak, Pytlewski, Jasiński

wyniki za: sportowefakty.wp.pl