Informacje organizacyjne przed meczem MRGARDEN GKM - forBET Włókniarz Częstochowa - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Informacje organizacyjne przed meczem MRGARDEN GKM – forBET Włókniarz Częstochowa

Kończymy odliczanie, sezon PGE Ekstraligi 2019 na Hallera 4 czas zacząć! W piątek do Grudziądza przyjedzie forBET Włókniarz Częstochowa, który postara się pokrzyżować szyki gospodarzom. MRGARDEN GKM nie zamierza jednak oddawać punktów na własnym torze, co zapowiada świetne widowisko. Mamy dla Was ważne informacje organizacyjne, z którymi powinni się zapoznać kibice, którzy wybierają się na stadion. Początek zawodów o godzinie 20:30.

BILETY

W związku z dużym zainteresowaniem inauguracyjnym pojedynkiem PGE Ekstraligi na H4 apelujemy o wcześniejszy zakup biletów i wcześniejsze przybycie na stadion. Wejściówki można będzie nabywać w dniu meczu także w naszych punktach partnerskich na terenie miasta. Pełną listę można znaleźć TUTAJ! Ceny biletów w dniu meczu wynosić będą: 45 złotych – normalny oraz 35 złotych – ulgowy. Z ulg korzystać mogą: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji, kobiety powyżej 60 lat. Dzieci do lat 7 wstęp na stadiom mają bezpłatny.

Otwarcie pierwszej kasy biletowej nr 3 nastąpi o godzinie 15:30. Właśnie w tym miejscu swoje bilety mogą odbierać zwycięzcy konkursów. Pozostałe kasy otworzymy o godzinie 17:30. Kasa gości zlokalizowana jest od strony ulicy Cmentarnej. Bramy stadionu otwieramy o godzinie 18:30.

KARNETY

Będzie możliwość odbioru karnetów w dniu meczu:

  • w godzinach 8:00 – 14:00 w sekretariacie klubu GKM S.A.
  • w godzinach 15:00 – 21:00 w kasie nr 4

PROGRAM ZAWODÓW

Program zawodów będzie do nabycia w dniu meczu w cenie 5 złotych w kasach przy stadionie, a także od tego sezonu – w stoiskach z gadżetami, znajdującymi się za trybunami na wyjściu z drugiego łuku (za sektorem dopingującym „A”) oraz na wejściu w pierwszy łuk (za sektorem F).

PARKING

Dla osób wybierających się na mecz samochodem przygotowany będzie parking – wjazd od Alei Żwirki. Zarządca obiektu MORiW ustalił, że cena biletu parkingowego wynosić będzie 10 złotych. Bilet należy pobrać w znajdujących się tam parkomatach i umieścić w widocznym miejscu pojazdu.

MEDIA

Odbiór akredytacji odbywać się będzie w godzinach 18:00 – 20:00 w biurze prasowym, znajdującym się przy wjeździe do parku maszyn od ulicy Cmentarnej. Dziennikarzy MEDIA i FOTO prosimy o posiadanie ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość. Odprawa FOTO o godzinie 19:20 w strefie MixZone. Przedstawiciele mediów opuszczają park maszyn 60 minut przed zawodami, a wejść ponownie mogą 15 minut po zakończeniu ostatniego wyścigu spotkania.