Awizowane składy na mecz z forBET Włókniarzem Częstochowa - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Awizowane składy na mecz z forBET Włókniarzem Częstochowa

Trenerzy MRGARDEN GKM i forBET Włókniarza Częsotchowa: Robert Kempiński i Marek Cieślak ogłosili awizowane składy na mecz II rundy PGE Ekstraligi. Obie ekipy spotkają się już w najbliższy piątek 12 kwietnia o godzinie 20:30 na torze przy Hallera 4.

W grudziądzkiej drużynie po inauguracyjnej porażce w Lublinie doszło do korekt. Żółto-niebiescy wciąż będą musieli radzić sobie bez Artema Laguty, który został wpisany do składu pod numer 10 i będzie za niego stosowane zastępstwo zawodnika. Trener Kempiński wraca do sprawdzonego duetu Przemysław PawlickiKrzysztof Buczkowski, z kolei w parze z juniorami pojedzie najskuteczniejszy w starciu ze SPEED CAR Motorem – Kenneth Bjerre.

Zdecydowanie mniej zmartwień i kłopotów ma Marek Cieślak. Wśród biało-zielonych, którzy wygrali pierwszy mecz w Częstochowie 47:43 z TRULY.WORK Stalą Gorzów nie doszło do większych zmian. Prowadzącym drugą parę będzie Adrian Miedziński. Częstochowianie pojawią się w Grudziądzu w swoim optymalnym składzie na czele z Leonem Madsenem i Fredrikiem Lindgrenem.

Awizowane składy:

forBET Włókniarz Częstochowa
1. Leon Madsen
2. Paweł Przedpełski
3. Adrian Miedziński
4. Fredrik Lindgren
5. Matej Zagar
6. Michał Gruchalski
7. Jakub Miśkowiak

MRGARDEN GKM Grudziądz
9. Antonio Lindbaeck
10. Artem Laguta
11. Przemysław Pawlicki
12. Krzysztof Buczkowski
13. Kenneth Bjerre
14. Marcin Turowski
15. Patryk Rolnicki

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Włókniarzem! Sprawdź gdzie kupić!