Salon NC+ w Alfie partnerem GKM-u! Będzie kącik kibica! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Salon NC+ w Alfie partnerem GKM-u! Będzie kącik kibica!

Dział marketingu GKM S.A. nie zwalnia tempa i pozyskuje kolejnych partnerów podpisując kolejne umowy sponsorskie. Salon NC+ znajdujący się w C.H. „Alfa” jest następną firmą, która zdecydowała się wspierać nasz klub w sezonie 2019!

NC+ to dla kibica speedwaya przede wszystkim bogata oferta żużlowa. Sezon najlepszej żużlowej ligi świata w nSport+ startuje już w niedzielę 7 kwietnia. Zawodnicy szykują formę, a redakcja głównego nadawcy PGE Ekstraligi przygotowuje niespodzianki dla fanów czarnego sportu: całkiem nowa, spektakularna oprawa transmisyjna, zupełnie nowe studio magazynu podsumowującego każdą kolejkę, czy też najwyższej jakości analizy i komentarze, które zapewnią znani i cenieni eksperci: Krzysztof Cegielski, Piotr Świderski, Mirosław Jabłoński, Tomasz Bajerski.

Nowy sezon to także premiery reportaży w ramach cyklu – Czarny Charakter, w których pokazywane są sylwetki zawodników, klubów oraz legendy speedwaya sprzed lat, a także zapowiedź każdej kolejki w programie Speedway+ – w każdy czwartek o godzinie 21:00. NC+ to także transmisje m.in. cyklu Grand Prix i Speedway of Nations.

Zamówić dekoder polecamy w Salonie NC+ w grudziądzkim C.H. „Alfa”, który nawiązał w ostatnich dniach współpracę z GKM S.A. i został oficjalnym partnerem klubu. Nasz sponsor w sezonie 2019 będzie zajmować się także dystrybucją biletów na mecze PGE Ekstraligi rozgrywane na H4 oraz stworzy kącik kibica GKM-u Grudziądz! Dodatkowo będzie sporo niespodzianek na tegorocznym Żółto-Niebieskim Dniu Dziecka, gdzie przy stoisku NC+ znajdziemy wiele różnorodnych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego partnera! Jego siedziba znajduje się na parterze C.H. „Alfa” w Grudziądzu przy ulicy Chełmińskiej 4.