Trening i integracja, czyli piątek MRGARDEN GKM - GKM.Grudziadz.net

Trening i integracja, czyli piątek MRGARDEN GKM

Piątek 18 stycznia nasza drużyna spędziła w Grudziądzu na mini-zgrupowaniu integracyjnym. Wzięło w nim udział 7 zawodników MRGARDEN GKM, a także sztab szkoleniowy. Żółto-niebiescy mieli napięty plan dnia.

Już w czwartek do naszego miasta dotarli Antonio Lindbaeck, Kenneth Bjerre oraz Patryk Rolnicki. W piątkowy poranek dołączyli do nich: Przemysław Pawlicki, Kamil Wieczorek, Marcin Turowski oraz miejscowy Damian Lotarski. Zabrakło tylko Krzysztofa Buczkowskiego, Artema Laguty i Denisa Zielińskiego, którzy korzystają z czasu ferii zimowych w naszym województwie i wcześniej zaplanowali wyjazdy oraz Romana Lakhbauma.

Dzień rozpoczął się od wizyty w Stomil Training, gdzie nasi żużlowcy zaplanowany mieli trening CrossFitu. Przez godzinę reprezentanci grudziądzkiego klubu pracowali pod czujnym okiem trenera personalnego – Grzegorza Jasińskiego. Odbyła się także sesja fotograficzna obecnych zawodników, której efekty widoczne będą już niedługo.

Drugim przystankiem była siedziba Maszewski Dental Clinic na ulicy Włodka. Tam udaliśmy się z wizytą do naszego sponsora, a na miejscu czekała niespodzianka w postaci okolicznościowego tortu dla prezesa GKM S.A. – Marcina Murawskiego, który tego dnia obchodzi swoje urodziny. Dr Maciej Maszewski wraz z żoną i jego pracownikami przez ponad godzinę opowiadali o swojej klinice, oprowadzając przedstawicieli klubu i zawodników po poszczególnych pomieszczeniach i gabinetach zabiegowych. W rolę stomatologów wczuć mogli się m.in. Antonio Lindbaeck, Kenneth Bjerre oraz Patryk Rolnicki.

Dzień zakończyliśmy wizytą w restauracji Don Corleone, która przygotowała dla wszystkich uczestników poczęstunek i obiad. Była to też doskonała okazja do rozmów o przygotowaniach zawodników, najbliższych planach drużyny, jak i pierwsze przymiarki do wyjazdu na tor, którego żółto-niebiescy już nie mogą się doczekać.

Już wkrótce przygotujemy dla Was fotorelację, a także videorelację z piątkowych wydarzeń. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej!

Sympatyczna wizyta w Maszewski Dental Clinic zakończyła się pamiątkowym zdjęciem.