GKM zagrał z WOŚP. Ponad 1500 złotych z licytacji żółto-niebieskich gadżetów! - GKM.Grudziadz.net

GKM zagrał z WOŚP. Ponad 1500 złotych z licytacji żółto-niebieskich gadżetów!

W niedzielę 13 stycznia w całej Polsce odbył się 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku do akcji włączył się klub GKM S.A. – przekazując rekordową liczbę gadżetów na aukcje, a także pojawiając się na miejskich imprezach organizowanych przez grudziądzki Sztab WOŚP.

Na licytacje trafiły m.in. softshell Roberta Kempińskiego, osłony motocykla, antyramy z dużymi zdjęciami naszych zawodników wraz z ich autografami i wiele innych. Z aukcji naszych gadżetów na konto WOŚP trafiło ponad 1500 złotych. Najdrożej wylicytowano kurtkę przekazaną przez trenera – za 450 złotych.

Oprócz tego przedstawiciele klubu obecni byli w Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko, gdzie pojawili się m.in. Damian Lotarski oraz fizjoterapeuta MRGARDEN GKM – Piotr Lutowski. Przy żółto-niebieskim stoisku zlokalizowanym w Centrum Kultury Teatr można było spotkać Roberta Kempińskiego. W obu miejscach zainteresowane osoby mogły m.in. zrobić sobie zdjęcie z motocyklem, a także otrzymać gadżety za choćby symboliczną kwotę wrzuconą do puszki.

Mieliśmy także reprezentantów w „Biegu dla WOŚP”, który odbył się w Rudniku na nieco ponad 5 kilometrowej trasie, mającej start i metę na Plaży przy Jeziorze Rudnickim. Tam pojawił się m.in. ultramaratończyk Marcin Zygmunt, który dołączył do sztabu szkoleniowego drużyny i prowadzi zajęcia z psychologii sportu z naszymi juniorami i adeptami szkółki.

Tegoroczny Finał WOŚP przyćmiły tragiczne wydarzenia w Gdańsku, gdzie podczas tradycyjnego „Światełka do Nieba” ugodzono nożem Prezydenta Miasta – Pawła Adamowicza. W wyniku obrażeń zmarł w szpitalu. Składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia najbliższym, rodzinie – w tym Panu Prezydentowi Grudziądza Maciejowi Glamowskiemu – przyjaciołom, współpracownikom i mieszkańcom Gdańska. Cześć Jego Pamięci!