GKM wziął udział w "Lekcji WF-u z Mistrzami Kickboxingu" - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

GKM wziął udział w „Lekcji WF-u z Mistrzami Kickboxingu”

Federacja DSF Kickboxing Challenge w ramach promocji swojej Gali „DSF 19”, którą zaplanowano 24 stycznia w Grudziądzu zorganizowała „Lekcję WF-u z Mistrzami Kickboxingu” dla dzieci z grudziądzkich szkół. Miejscem wydarzenia była Hala Widowiskowo-Sportowa na osiedlu Lotnisko.

W imprezie wzięli udział także przedstawiciele MRGARDEN GKM. Nasz klub przed Świętami Bożego Narodzenia nawiązał współpracę z federacją DSF Kickboxing Challenge. Na lekcji WF-u pojawili się m.in.: trener Robert Kempiński, kierownik drużyny Rafał Wojciechowski, a także żużlowcy: Krzysztof Buczkowski oraz Damian Lotarski.

Podczas lekcji zgromadzone dzieci i młodzież mogły dowiedzieć się jak wygląda życie kickboksera, obejrzeć pokazy szkoleniowe z tej dyscypliny sportu, jak również obejrzeć video i zapis walk z poprzednich gal organizowanych przez DSF. Do dyspozycji były także gwiazdy polskiego kickboxingu na czele z Marcinem „Różalem” Różalskim, Janem „Ironem” Lodzikiem, a także Różą Gumienną. Dzieci oblegały zawodników, prosząc o autografy i wspólne zdjęcia. Kilka z nich w zorganizowanych konkursach wygrało wejściówki na grudziądzką Galę, która już za 16 dni.

Ostatnim elementem wtorkowego spotkania był krótki trening kickboxingu, który poprowadził Marcin Różalski. „Różal” wraz z Damianem Lotarskim i jego bratem Fabianem zaprezentowali kilka akcji, typowych dla tej sztuki walki. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z dzisiejszego wydarzenia.