MRGARDEN nadal z GKMem! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MRGARDEN nadal z GKMem!

Miło nam poinformować, że zakończyły się negocjacje dotyczące przedłużenia współpracy ze sponsorem tytularnym. W sezonie 2019 – piąty rok z rzędu – nasz klub startować będzie pod nazwą MRGARDEN GKM Grudziądz.

Firma MRGARDEN jest z nami od początku startów w PGE Ekstralidze. Pierwsza umowa została podpisana przed sezonem 2015 i współpraca nadal będzie kontynuowana. Szczegóły nowej umowy są owiane tajemnicą, jednak możemy zapewnić, że wsparcie naszego sponsora w znacznym stopniu wesprze budżet GKM S.A.

– Jesteśmy zadowoleni, że udało się przedłużyć współpracę z naszym wieloletnim partnerem. Firma ta jest z nami związana już od czterech lat. Piąty sezon z rzędu występować będziemy w PGE Ekstralidze pod nazwą MRGARDEN GKM i wszystko układa się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnie osiągniemy jeszcze lepszy wynik sportowy w najsilniejszej lidze świata i tym samym zrobimy bardzo dobrą reklamę, zarówno firmie MRGARDEN, jak i naszemu klubowi – mówi Marcin Murawski, Prezes Zarządu GKM S.A.

MRGARDEN to zakład produkcji drewnianej architektury ogrodowej. Siedziba firmy znajduje się w Zielonej Górze, z kolei zakład w Grudziądzu to najnowocześniejsza fabryka tego typu w Europie i najbardziej efektywny zakład należący do Grupy Stelmet. Uruchomiony został pod koniec 2016 roku i znajduje się przy ulicy Droga Graniczna 19. Więcej informacji na temat naszego sponsora można znaleźć na stronie internetowej firmy TUTAJ!