Znamy ceny biletów i karnetów na sezon 2019! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Znamy ceny biletów i karnetów na sezon 2019!

Poznaliśmy ceny karnetów i biletów na mecze MRGARDEN GKM Grudziądz w sezonie 2019. Sprzedaż karnetów rusza już w poniedziałek 10 grudnia w sekretariacie klubu oraz internetowo w serwisie www.BiletyNaGKM.pl.

Ceny karnetów oraz biletów na nowy sezon nieznacznie wzrosły. Karnety podrożały średnio o 30 złotych, natomiast bilety na mecze ligowe o 5 złotych. Zmiany te spowodowane są znacznym zwiększeniem kosztów organizacji zawodów ligowych, a także ambitnymi celami na sezon 2019, co pokazują podpisane przed sezonem kontrakty. Szczegółowy cennik karnetów oraz biletów prezentujemy poniżej.

Korzyści z kupna karnetów

Gorąco zachęcamy naszych kibiców do kupna karnetów. Zakupując karnet na mecze MRGARDEN GKM Grudziądz można nie tylko zaoszczędzić środki finansowe, ale również korzystać ze zniżek w programie GKMforYou w którym niemal 60 firm oferuje ciekawe zniżki dla kibiców żółto-niebieskich posiadających karnety. Tradycyjnie już do 31 stycznia pierwszeństwo w zakupie karnetów z miejscówkami mają fani, którzy zajmowali dane miejsca w sezonie 2018.

Ceny biletów

Bilety w sezonie 2019 kosztować będą odpowiednio w przedsprzedaży 40 złotych (normalny) oraz 30 złotych (ulgowy). W dniu meczu wejściówki będą droższe o 5 złotych: 45 złotych (normalny), 35 złotych (ulgowy).