Kai Huckenbeck przenosi się do Nice 1. Ligi Żużlowej! - GKM.Grudziadz.net

Kai Huckenbeck przenosi się do Nice 1. Ligi Żużlowej!

Kolejny zawodnik zdecydował się opuścić MRGARDEN GKM. Po Krystianie Pieszczku na pożegnanie z Grudziądzem zdecydował się Kai Huckenbeck. Za Niemcem nieudany sezon w PGE Ekstralidze. W związku z tym zdecydował się on na przenosiny do Nice 1. Ligi Żużlowej. Wybór padł na Stal Rzeszów.

Kai w stolicy Podkarpacia spędzi co najmniej rok. W ekipie „Żurawii” startować będzie m.in. z Gregiem Hancockiem, Linusem Sundstroemem, Nickiem Morrisem, Karolem Baranem czy też Ernestem Kozą. Rzeszowianie będą jednym z głównych faworytów na zapleczu PGE Ekstraligi.

Huckenbeck w Grudziądzu spędził dwa lata. Do MRGARDEN GKM trafił w trakcie sezonu 2017 i od razu zaliczył świetny debiut na torze w Lesznie. Niestety, w niedawno zakończonym sezonie w większości występów nie umiał pokazać pełni swoich możliwości i zakończył rozgrywki ze średnią 1,000 pkt/bieg. Najlepszy występ zaliczył w ostatnim meczu w Częstochowie, gdzie w pięciu startach zapisał na swoim koncie 6 punktów i bonus. Łącznie przez dwa lata w żółto-niebieskich barwach Niemiec zdobył 35 „oczek” i 5 bonusów w 40 wyścigach.

Dziękujemy Kaiowi za występy w Grudziądzu i życzymy powodzenia w nowym klubie!