Antonio Lindbaeck odwiedził Grudziądz. Szwed z kontraktem na sezon 2019! - GKM.Grudziadz.net

Antonio Lindbaeck odwiedził Grudziądz. Szwed z kontraktem na sezon 2019!

Pierwszy kontrakt na sezon 2019 podpisany! Już 7 września na dalsze starty w Grudziądzu zdecydował się Antonio Lindbaeck. Teraz Szwed odwiedził nasze miasto i dopełnił wszelkich formalności. „Toninho” oficjalnie związał się z MRGARDEN GKM roczną umową!

Dla Antonio będzie to już czwarty rok w żółto-niebieskich barwach. Do Grudziądza trafił przed sezonem 2016, gdzie zawsze był jednym z podstawowych filarów drużyny. W sezonie 2018 po słabszym początku rozgrywek ulubieniec grudziądzkiej publiczności uporał się z problemami i był jednym z głównych autorów utrzymania naszego zespołu w PGE Ekstralidze.

Lindbaeck w minionych rozgrywkach uzyskał średnią 1,758 pkt/bieg. To nieco poniżej wielkich możliwości szwedzkiego zawodnika, dlatego też w przyszłym roku zamierza ją znacznie poprawić i już od początku punktować tak, jak przyzwyczaił do tego kibiców w swoich najlepszych występach. W sezonie 2019 „Toninho” będzie także uczestnikiem cyklów Grand Prix oraz Speedway European Championhip, a w szwedzkiej Elitserien nadal będzie zdobywał punkty dla Masarny Avesta.