Vegenerat Biegowy zaprasza na 3 Bieg "GKM Łączy Pokolenia"! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Vegenerat Biegowy zaprasza na 3 Bieg „GKM Łączy Pokolenia”!

„Weekend z GKMem” organizowany przez nasz klub już 29-30 września. Drugiego dnia imprezy rozegrana zostanie trzecia edycja Biegu „GKM Łączy Pokolenia”! Na to wydarzenie zaprasza sam Vegenerat Biegowy, czyli Przemysław Ignaszewski, który na co dzień m.in. z niemal 56 tysiącami fanów na swoim Facebooku dzieli się swoimi inspiracjami biegowymi oraz kulinarnymi, a także radzi jak zdrowo żyć!

3 Bieg „GKM Łączy Pokolenia” już 30 września o godzinie 12:00! Zapisy trwają na stronie www.BiletyNaGKM.pl! Koszt wpisowego wynosi 20 złotych. Udział mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie oraz osoby od 16 roku życia za zgodą rodziców. W tym roku impreza będzie miała charakter charytatywny. 5 złotych z każdej wpłaty przeznaczymy na pomoc dla Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu.

Start i meta zlokalizowane będą pod wieżyczką sędziowską, a wyznaczona trasa o długości 5 kilometrów będzie przebiegała wzdłuż ulicy Cmentarnej i przez Park Miejski. Liczba uczestników jest ograniczona – do 200 osób. Na biegaczy będą czekać także specjalne gadżety i upominki. Impreza organizowana jest w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Serdecznie zapraszamy! Warto też śledzić stronę oficjalnego wydarzenie na Facebooku GKM S.A. dostępną TUTAJ!