Przemysław Pawlicki zostaje w MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Przemysław Pawlicki zostaje w MRGARDEN GKM!

Działacze MRGARDEN GKM szybko realizują swoje plany i kompletują skład na sezon 2019. Czwartym zawodnikiem, który zdecydował się na przedłużenie kontraktu z naszym klubem jest krajowy lider drużyny w niedawno zakończonych rozgrywkach PGE Ekstraligi – Przemysław Pawlicki!

„Shamek” uzgodnił wszystkie warunki kontraktu i zwiąże się kontraktem z grudziądzkim klubem po otwarciu okienka transferowego. 27-letni zawodnik w minionym sezonie trafił do Grudziądza z Cash Broker Stali Gorzów i był drugim najskuteczniejszym żużlowcem żółto-niebieskich po Artemie Lagucie. Wychowanek Unii Leszno wywalczył średnią 1,831 pkt/bieg, co dało mu miejsce wśród 20 najlepszych zawodników PGE Ekstraligi 2018.

Skuteczną jazdą w Grudziądzu Przemek szybko przypodobał się grudziądzkim kibicom. Rzadko zawodził także w spotkaniach wyjazdowych. Mocno wierzymy, że sezon 2019 może być dla naszego zawodnika jeszcze bardziej udany, zarówno pod względem indywidualnym, jak i oczywiście drużynowym!