SPCG 2018: Przedsprzedaż biletów już od poniedziałku! - GKM.Grudziadz.net

SPCG 2018: Przedsprzedaż biletów już od poniedziałku!

Po czterech latach przerwy wraca Speedway President Cup Grudziądz! Już 29 września o godzinie 15:00 spotkamy się na Hallera 4, by oficjalnie zakończyć sezon na Hallera 4. Będzie to jedno z wydarzeń „Weekendu z GKMem”. Bilety od najbliższego poniedziałku w cenie 15 złotych.

Ostatnia edycja Turnieju o Puchar Prezydenta rozegrana została w 2014 roku. Wtedy to cztery ekipy rywalizowały w formie czwórmeczu. W kolejnych latach zawody nie były rozgrywane ze względu na posezonowe prace modernizacyjne na naszym stadionie. Teraz wracamy do tradycji i sezon w Grudziądzu zwieńczony będzie turniejem indywidualnym z udziałem reprezentantów MRGARDEN GKM, a także zaproszonych gości z innych klubów.

Kogo zobaczymy 29 września na torze w Grudziądzu? Poszczególne karty odsłaniać będziemy już w przyszłym tygodniu – jako organizatorzy pracujemy nad tym, aby lista startowa była możliwie jak najatrakcyjniejsza dla kibiców. W poniedziałek rusza także przedsprzedaż biletów na to wydarzenie. Wejściówki na SPCG 2018 kosztować będą 15 złotych, a nabyć będzie je można na stronie www.BiletyNaGKM.pl.

Zobacz także:

30 września Bieg „GKM Łączy Pokolenia”. Zapisz się już teraz!