30 września Bieg "GKM Łączy Pokolenia". Zapisz się już teraz! - GKM.Grudziadz.net

30 września Bieg „GKM Łączy Pokolenia”. Zapisz się już teraz!

Na stronie www.BiletyNaGKM.pl trwają zapisy na Bieg „GKM Łączy Pokolenia”. Trzecia edycja tej imprezy rozegrana zostanie w niedzielę 30 września o godzinie 12:00. Wydarzenie to będzie częścią „Weekendu z GKMem” na Hallera 4.

Koszt wpisowego wynosi 20 złotych. Zapisanie się TUTAJ i uiszczenie opłaty będzie jednoznaczne z akceptacją dostępnego Regulaminu Biegu „GKM Łączy Pokolenia” i zasad dotyczących RODO, dostępnego TUTAJ. Udział mogą wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie oraz osoby od 16 roku życia za zgodą rodziców. W tym roku impreza będzie miała charakter charytatywny. 5 złotych z każdej wpłaty przeznaczymy na pomoc dla Centrum Opieki nad Zwierzętami w Grudziądzu.

Start i meta zlokalizowane będą pod wieżyczką sędziowską, a wyznaczona trasa o długości 5 kilometrów będzie przebiegała wzdłuż ulicy Cmentarnej i przez Park Miejski. Liczba uczestników jest ograniczona – do 200 osób. Na biegaczy będą czekać także specjalne gadżety i upominki. Impreza organizowana jest w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Serdecznie zapraszamy! Warto też śledzić stronę oficjalnego wydarzenie na Facebooku GKM S.A. dostępną TUTAJ!


Harmonogram 3 Biegu „GKM Łączy Pokolenia” – 30 września 2018:

10:00 – otwarcie Biura Zawodów
11:45 – oficjalne otwarcie
11:50 – wspólna rozgrzewka
12:00 – start Biegu
13:00 – oficjalne zakończenie