Krzysztof Buczkowski zostaje w MRGARDEN GKM! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Krzysztof Buczkowski zostaje w MRGARDEN GKM!

Kolejna bardzo dobra wiadomość dla naszych kibiców! Miło nam poinformować, że barwy MRGARDEN GKM nadal reprezentować będzie Krzysztof Buczkowski! Nasz kapitan zdecydował, że sezon 2019 również spędzi w swoim macierzystym klubie.

Przed tygodniem zakończył się dla kibiców w Grudziądzu tegoroczny sezon ligowy w najwyższej klasie rozgrywkowej. Bezpieczna, szósta lokata pozwoliła nam ze spokojem patrzeć w przyszłość. W poniedziałkowy wieczór kibice naszej drużyny mieli wielkie powody do radości, kiedy to Artem Laguta uzgodnił już warunki kontraktu na sezon 2019, a tym samym uciął możliwość spekulacji na temat zmiany środowiska. Teraz działacze grudziądzkiego klubu szybko doszli do porozumienia z „Buczkiem”, którego jazdę na H4 będziemy mogli podziwiać kolejny rok.

– Jestem bardzo zadowolony, że dalej będę reprezentował barwy klubu, w którym się wychowałem. Obecny sezon niestety nie ułożył się dla nas najlepiej i musieliśmy walczyć w każdym meczu do końca sezonu aby utrzymać PGE Ekstraligę dla Grudziądza. Na szczęście forma drużyny przyszła w odpowiednim momencie, spasowaliśmy się z naszym torem i końcówka sezonu ułożyła się pomyślnie dla GKMu. Mam nadzieję, że przyszły sezon ułoży się dla nas zdecydowanie lepiej i powalczymy o wyższe cele – powiedział Krzysztof Buczkowski.

Dla naszego wychowanka będzie to już piąty z rzędu sezon, łącznie dziesiąty w żółto-niebieskich barwach. W tym sezonie uplasował się na 35 pozycji w PGE Ekstralidze pod względem średniej biegowej, która wyniosła 1,537 pkt/bieg.