Zapisz się do szkółki! Spotkanie organizacyjne już w czwartek! - GKM.Grudziadz.net

Zapisz się do szkółki! Spotkanie organizacyjne już w czwartek!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem przygody z czarnym sportem na spotkanie organizacyjne szkółki jutro (tj. 10 maja), które odbędzie się w restauracji Adriano, znajdującej się na górze budynku klubowego, o godzinie 16:00.

Cieszymy się z coraz większego zainteresowania młodych osób, czujących pasję do tego pięknego, emocjonującego sportu. Rozpocząć przygodę z czarnym sportem może każdy młodzieniec w wieku 10-15 lat – wystarczy zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

Nie martw się! Twoja pociecha trochę będzie musiała poczekać na zmierzenie się z 500-ką. Treningi rozpoczynamy zawsze od ćwiczeń ogólnorozwojowych, teorii i elementów koniecznych do rozpoczęcia jazd na torach mini-żużlowych. Poprzez mini-żużel staramy się nakierować naszych adeptów do prawidłowych postaw i zdrowej, sportowej rywalizacji, jaką można nabyć poprzez jazdę na motocyklach o mniejszej pojemności.

Nie możesz przyjść na spotkanie? Zapisy prowadzone są codziennie między 8:00-15:00 w sekretariacie klubu oraz pod numerem 56 46 444 43. W przypadku pytań chętnie odpowiemy na pytania i precyzyjnie wyjaśnimy, na czym będzie polegać szkolenie.