MRGARDEN GKM Grudziądz zaprezentowany! - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

MRGARDEN GKM Grudziądz zaprezentowany!

W piątkowy wieczór na Hali Sportowo-Widowiskowej w Grudziądzu odbyła się prezentacja naszej drużyny.
Imprezę poprowadził znany z komentowania zawodów żużlowych – Piotr Olkowicz oraz członkowie Kabaretu Czwarta Fala.

Kilka minut po godzinie 18 prowadzący zza kulis powitał kibiców, a wzrok licznie zgromadzonych kibiców skupił się wokół występu Need for Strings. Subtelne połączenie kobiecego piękna oraz wirtuozeria instrumentów smyczkowych wraz z siłą muzyki rockowej została nagrodzona gromkimi brawami.
Następnie na scenie pojawił się prezes klubu, Arkadiusz Tuszkowski, który jasno sprecyzował cel na sezon 2018 – „Jedziemy po upragnioną czwórkę. Mam nadzieję, że żadne kontuzje nam w tym nie przeszkodzą. Widzę dzisiaj, że jest ten cel dla kogo osiągnąć”.

Widzowie zostali zaskoczeni przez Zbigniewa Fiałkowskiego, który przekazał dwie niespodzianki związane z przebywającym na rehabilitacji Tomaszem Gollobem. Jedną z nich był film skierowany do sympatyków naszej drużyny. Na zaprezentowanym filmie Gollob pozdrowił wszystkich kibiców i zawodników, a także skierował kilka słów do trenera drużyny, Roberta Kempińskiego – W mojej ocenie to jeden z najlepszych trenerów. Nie przeszkadza zawodnikom i to jest jego największa wartość. Życzę wszystkim, aby w tym sezonie udało się zakwalifikować do play-offów – mówił Gollob.

Następnie scenę przejął Kabaret Czwarta Fala, który dostarczył kibicom sporą dawkę humoru. Główna część prezentacji rozpoczęła się od zaprezentowania sztabu szkoleniowego – trenera Roberta Kempińskiego oraz kierownika drużyny Rafała Wojciechowskiego. Oczywiście nie mogło zabraknąć również maskotki naszej drużyny. Trener naszego zespołu stanowczo zdementował pogłoski o zmianie charakteru grudziądzkiego toru.

Po sztabie szkoleniowym przyszedł czas na zawodników MrGarden GKM-u. Prezentacja zawodników została podzielona na trzy części – prezentacje juniorów, seniorów oraz nowych nabytków naszej drużyny. Każdy z nich zabrał głos i odpowiadał na pytania prowadzącego prezentację, Piotra Olkowicza.
Jako ostatni zaprezentował się Przemysław Pawlicki. Nowy nabytek grudziądzkiej drużyny z nadzieją spogląda w nadchodzący sezon – Wiem, że z tą drużyną możemy osiągnąć naprawdę dużo. Każdy z nas ciężko pracuje, aby osiągnąć cel założony przed sezonem. Chcę spędzić dużo czasu na torze w Grudziądzu i zrozumieć te twardsze nawierzchnie. To dla mnie kolejna lekcja, przy której chcę się nauczyć czegoś nowego – mówił Pawlicki.

Po zaprezentowaniu zawodników można było podejść do zawodników, którzy chętnie pozowali do zdjęć oraz rozdawali autografy. W tym czasie na scenie, na zakończenie prezentacji wystąpiły dziewczyny z zespołu Need for Strings, które uświetniły to najgorętsze z przedsezonowych wydarzeń.

Przez cały czas trwania prezentacji aktywni byli grudziądzcy kibice, którzy w komplecie 1500 osób wypełnili halę.
Nie brakowało głośnych okrzyków i znanych przyśpiewek, stworzony klimat przypominał ten, jaki towarzyszy meczom rozgrywanym przy Hallera 4.