To będzie niepowtarzalne show! Prezentacja MRGARDEN GKM 2018 już w piątek! - GKM.Grudziadz.net

To będzie niepowtarzalne show! Prezentacja MRGARDEN GKM 2018 już w piątek!

2 dni dzielą nas od wielkiego show na Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko. W piątek o godzinie 18:00 rozpocznie się tam Prezentacja Drużyny MRGARDEN GKM Grudziądz 2018, która już 8 kwietnia rozpoczyna walkę o pierwsze w historii klubu play-off w rozgrywkach PGE Ekstraligi! Warto tam być i przeżyć to wydarzenie z nami!

Podczas imprezy na kibiców czeka wiele atrakcji. Największą będzie oczywiście obecność wszystkich reprezentantów MRGARDEN GKM, którzy związali się na ten sezon kontraktami z naszym klubem. Obok krajowych żużlowców oraz trenera Roberta Kempińskiego pojawią się również Antonio Lindbaeck, Artem LagutaKai Huckenbeck oraz Roman Lakhbaum. Żółto-niebiescy fani będą mieć do dyspozycji całą drużynę – będzie można uzyskać autograf na nowej pocztówce z zawodnikiem, czy też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Poza tym po raz pierwszy w historii naszych prezentacji na scenie pojawią się dwie formacje! Pierwszą z nich będzie Kabaret Czwarta Fala. specjalizująca się m.in. w przeróbkach znanych piosenek. Ich najpopularniejszy przebój „Wieśka Tico” – parodia hitu „Despacito” ma na Youtube już ponad 40 milionów wyświetleń. Kielecki kabaret tworzą „Lewy”, „Lebied” oraz „Bartolomeo” i to właśnie ta trójka sprawi, że w piątkowy wieczór nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru.

Drugim artystą zaproszonym przez nasz klub jest Need For Strings. Zaprezentują oni Wam mistrzowski popis wirtuozerii na klasycznych instrumentach smyczkowych w połączeniu z siłą największych przebojów muzyki rockowej. W repertuarze zespołu są m.in. covery przebojów takich zespołów jak AC/DC czy Iron Maiden, których hity idealnie wkomponowują się w klimat speedwaya! Need For Strings to gwarancja niepowtarzalnego show, jakie stworzą już w piątkowy wieczór w hali na osiedlu Lotnisko!

Organizatorzy szykują też niespodzianki dla przybyłych kibiców. O tym wszystkim przekonacie się już w piątkowy wieczór! Już od godzin porannych śledźcie nasze media społecznościowe – Facebook, Twitter oraz Instagram GKM S.A., gdzie będziemy wprowadzać Was w klimat imprezy. O godzinie 18:00 wszyscy widzimy się w Hali Widowiskowo-Sportowej na osiedlu Lotnisko, gdzie po raz pierwszy w tym roku pokażemy, że Grudziądz żyje speedwayem!

Wejściówki w cenie 10 złotych wciąż do nabycia na stronie www.BiletyNaGKM.pl, a także w sekretariacie klubu GKM S.A. przy ulicy Hallera 4.