Najpopularniejszy kabaret w internecie wystąpi na prezentacji GKM! - GKM.Grudziadz.net

Najpopularniejszy kabaret w internecie wystąpi na prezentacji GKM!

„Kabaret Czwarta Fala” znany ze znakomitych parodii piosenek jak np. „Wieśka Tico„, „Mój passat robi we wsi szum” czy „Przez kotlety mielone” już wkrótce uświetni swoim występem prezentację zawodników MRGARDEN GKM Grudziądz. Ta odbędzie się 9 lutego (piątek) w Hali Widowiskowo-Sportowej Częstochowa przy ulicy Nauczycielskiej 19.

Zespół powstał w 2009 roku i już może pochwalić się sukcesami. Są obecnie najpopularniejszym kabaretem w polskim Internecie – na YouTube śledzi ich ponad 300 000 osób. Ich przebój „Wieśka Tico” znalazł się na 2 miejscu pod względem popularności użytkowników YouTube z Polski. Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcje z widownią- tak w skrócie można opisać Czwartą Falę.

„Kabaret Czwarta Fala” jest również twórcami przygód dwóch nierozgarniętych dresiarzy- Kloca i Wentyla, których z pewnością będziecie mogli poznać w trakcie najgorętszego z przedsezonowych wydarzeń. Mamy nadzieję, że dacie się porwać w świat pełen humoru.

Przygotujcie się na świetną zabawę i pozwólcie się porwać Czwartej Fali!

Bilety na imprezę będzie można zakupić przez stronę www.BiletyNaGKM.pl oraz w sekretariacie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00.