Spotkanie z kibicami w Carrefourze - GKM.Grudziadz.net - oficjalny serwis klubu

Spotkanie z kibicami w Carrefourze

Pracowicie minął pierwszy dzień zgrupowania integracyjnego drużyny MRGARDEN GKM. Nasi zawodnicy, którzy pojawili się w Grudziądzu niemal w komplecie nie mieli chwili wytchnienia, spotykając się m.in. z kibicami żółto-niebieskich.

Udział w dwudniowym zgrupowaniu potwierdzili wszyscy podopieczni trenera Roberta Kempińskiego, jednak w ostatnim momencie z przyjazdu musiał zrezygnować Rafał Okoniewski, który zmaga się z chorobą. Reszta zespołu chwilę po godzinie 13:00 udała się do siedziby tytularnego sponsora naszego klubu – MrGarden. Tam mieli okazję do rozmów i zdjęć z szefostwem i pracownikami firmy, pozwiedzali także ich obiekty.

Na godzinę 16:00 drużyna miała zaplanowane spotkanie z kibicami w Galerii Grudziądzkiej. W Carrefourze organizatorzy przygotowali specjalne miejsce na przyjęcie zawodników i fanów, których pojawiła się naprawdę spora liczba. Najpierw kierownik drużyny Rafał Wojciechowski przedstawił wszystkich obecnych reprezentantów naszego zespołu z kapitanem Tomaszem Gollobem na czele, po czym przez ponad godzinę byli oni do dyspozycji przybyłych gości.